Imieniny Karoliny – dobra okazja do świętowania

Posted by on June 30, 2017 in Różne

Czy ktoś z Twoich bliskich lub dalszych znajomych ma na imię Karolina? A może Twoja mama lub babcia noszą to piękne imię? Pilnuj kalendarza, by nie zapomnieć o złożeniu solenizantkom życzeń. W imieniny Karoliny warto złożyć życzenia każdej pani o tym imieniu, bez względu na to, czy jest to bliska przyjaciółka czy po prostu koleżanka z pracy. Składaniu życzeń zawsze powinien towarzyszyć jakiś drobny upominek – przychodzenie do solenizanta z pustymi rękami nie należy do najgrzeczniejszych zachowań. Nie musi to być jednak nic drogiego czy wyszukanego, wystarczy drobiazg, który będzie oznaką, że się pamiętało o solenizantce w tym wyjątkowym dla niej dniu.

Sprawdzona kartka z życzeniami

Jeżeli nie masz pomysłu na prezent, dobrym i zawsze trafionym podarunkiem będzie kartka z odręcznie napisanymi życzeniami. Sprawdzi się szczególnie wtedy, gdy musisz przesłać życzenia na odległość, gdyż nie masz okazji być z solenizantką w dniu jej imienin. Życzenia powinny być przede wszystkim przemyślane i spersonalizowane, by osoba nimi obdarowana miała pewność, że były pisane właśnie dla niej. Mnóstwo ciekawych pomysłów na niebanalne i oryginalne życzenia znajdziesz na stronie http://zyczeniowo.pl
To skarbnica życzeń na każdą okazję, nie będzie więc problemu ze znalezieniem imieninowych tekstów. Do wyboru są życzenia pisane prozą lub ciekawe, zabawne wierszyki. Wybierz wśród nich takie życzenia, które na pewno spodobają się osobie nimi obdarowanej.